skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» комплексно надає юридичні послуги Київ. Ми надамо Вам правову допомогу та повний юридичний супровід Київ. Широка юридична практика нашої компанії, багаторівневий, ефективний підхід до поставленого завдання дозволяє нам завжди знаходити найоптимальніші рішення.

Вам потрібні кваліфіковані правові послуги в Києві? Послуги юриста Право-Сфери виявляться як не можна до речі! Адже ми готові захищати Ваші інтереси як свої власні – у будь-яких державних інстанціях, на всіх етапах виконання завдання.

Ви вирішили розпочати свою справу? Ми надамо Вам правову допомогу – допоможемо вибрати форму власності, зареєструвати ТОВ, ПрАТ та ФОП, змінити засновницькі документи.

 • Юридичні послуги Київ з реєстрації підприємств (реєстрація ТОВ, ПП, по, пао, чао, ФОП, реєстрація асоціації, корпорації, холдингу, кооперативу, реєстрація ОСББ; реєстрація філії, представництва, реєстрація громадської організації, релігійної організації, благодійної організації, реєстрація профспілки)
 • Перереєстрація підприємств (зміна складу засновників, статутного капіталу, юридичної адреси, назви організації, заміна директора, зміна видів діяльності)
 • Реорганізація і ліквідація підприємств (банкрутство, ліквідація за заявою власника, ліквідація через продаж)

Вам необхідні правові послуги Київ, щоб отримати ліцензію, дозвіл, сертифікат або свідоцтво на товарний знак? Якісне юридичне обслуговування допоможе знайти найкоротший шлях до досягнення Ваших цілей.

Юридичне обслуговування Київ Вашого бізнесу готова повністю забезпечити Право-Сфера. У нашій компанії Ви зможете отримати висококваліфіковані послуги юриста в Києві по оформленню будь-яких дозвільних документів:

 • Отримання ліцензіі (дозвіл на зовнішню рекламу, управління торгівлі, дозвіл на встановлення МАФ, дозвіл СЕС, дозвіл МНС, дозвіл Держпромнагляд)
 • Оформлення ліцензій (будівельна ліцензія, землевпорядна ліцензія, транспортна ліцензія, фінансова ліцензія, медична ліцензія, фармацевтична ліцензія, ліцензія на прекурсори, ліцензія на роботу пестициди, ліцензія на металобрухт, ліцензія на операції з відходами, пожежна ліцензія, охоронна ліцензія, ліцензія на працевлаштування, освітня ліцензія)
 • Оформлення сертифікатів (сертифікат якості, пожежний сертифікат, карантинний сертифікат, фітосанітарний сертифікат, сертифікат походження, сертифікат відповідності, сертифікат УкрСепро, гігієнічний сертифікат, ветеринарний сертифікат,
 • Реєстрація торгових знаків (реєстрація торгової марки, авторського права, патенту, винаходу, оформлення ліцензійного договору, отримання штрих-коду, реєстрація домену UA, захист веб-сайту)

Вид на жітельство Вам терміново потрібно отримати посвідку на проживання мул громадянство України? Компанія Право-Сфера надає юридичні послуги в Києві та Київській області з легалізації іноземних громадян в Україні. Наша юридична практика Київ накопичила достатньо мотодов по швидкому оформленню документів легалізації.

 • Легалізація, вид на проживання в Україні (тимчасовий і постійний вид на проживання, громадянство України за територіальною ознакою, прийняття до громадянства, реєстрація в ОВІР, продовження перебування, реєстрація підприємства в ОВІР, дозвіл на працевлаштування за кордоном, запрошення в Україну іноземців, запрошення іноземців від фізособи, запрошення іностранцев юрлицем)
 • Отримання шенгенських мультивіз (отримання закордонного паспорта, оформлення У другій закордонного паспорта, вклеїти фото дитини в закордонний паспорт, дитячий проїзний документ, оформлення мультивізи, оформлення шенгенскої візи)

Вам знадобилися послуги юриста Київ для вирішення судових суперечок? Наші юристи нададуть компетентну правову допомогу Київ, захистять і реалізують Ваші права.

 • Суднові суперечки (сімейне право, господарське право, податкове право, трудове прав)
 • Автоправо (переоформлення авто-, мото-та спецтехніки, постановка на облік, зняття з обліку, довідка-рахунок, переобладнання транспортного засобу, оформлення технічного паспорта, оформлення міжнародних прав, отримання іменного номера автомобіля, оформлення АТП, договір з АТП, автострахування, автокредитування )
 • Земельне право (реєстрація права власності, права користування, державний акт, оформлення землі, проставлення відмітки, документи Кадастру, кадастровий номер, кадастровий план, документи для угод на землю, нормативна оцінка, довідка про обтяжили, виписка поземельної, експертна оцінка землі, приватизація землі , землевідведення, здача землі в оренду, передача землі у власність, переоформлення землі, купівля-продаж землі, дарування землі, спадок на землю)
 • Нерухомість (юридичний супровід операцій з нерухомістю)
 • Оцінка (оцінка нерухомості, землі, транспорту, обладнання, інтелектуальної власності, цінних паперів, оцінка збитку)

Якщо Ви хочете отримати якісне юридичне обслуговування в Києві та Київській області – то Ви звернулися прямо за адресою!

There are no comments yet

 • Hello, guest