skip to Main Content

Розірвати кредитний договір

Позичальник може протягом 14 календарних днів відкликати свою згоду і відмовитися від укладеного договору про надання споживчого кредиту без пояснення причин.

Что бы у банка не было шанса не принять Ваш отказ, рекомендуем обратится за помощью к нашим юристам.

від 5000 грн

від 14 днів

Розірвати договір застави (іпотеки)

Відповідно до ст. 450 ГК розірвання договору можливе за згодою сторін. Якщо заставодавець і заставодержатель вирішили розірвати укладений ними договір застави, вони мають право це зробити. В результаті розірвання застава припиняється

від 3000 грн

від 3 днів

Розірвати договір поруки

Договір поруки можливо визнати припиненим (недійсним) в ряді випадків. Найчастіше зустрічаємою причиною є зміна обсягу кредитних зобов’язань. Під цим мається на увазі істотну зміну умов кредитного договору, а саме зміна термінів кредитування, збільшення тіла кредиту, зміна процентної ставки і ін.

від 5000 грн

від 14 днів

Реструктуризувати кредит

Реструктуризація кредиту – дії кредитора щодо зміни умов погашення кредиту. Ці дії спрямовані в першу чергу на полегшення обслуговування боргу.

від 3000 грн

від 5 днів

Повернення депозиту

Коли банк визнають неплатоспроможним, повернути депозит стає не так просто, проте все-таки можливо. Перш за все, необхідно враховувати, що в збанкрутілу фінансову організацію вводять тимчасову адміністрацію. І з цього моменту виплати відбуваються за новою схемою.

від 5000 грн

від 14 днів

Зняти арешт з майна

Зняття арешту з нерухомого майна вимагає проведення комплексної експертизи всіх зібраних документів по кредитній історії, до складу яких, в тому числі, входять і рішення судових інстанцій, і папери, що стосуються дій виконавчої служби. В результаті проведеного аналізу визначається оптимальний і найнадійніший шлях для зняття арешту.

від 5000 грн

від 14 днів

Логотип черный Право-Сфера

Команда юридичної компанії «Право-Сфера» забезпечує оперативне юридичне обслуговування як фізичних, так і юридичних осіб, і надає правову допомогу в різних правових напрямках.

10 років

на ринку

юридичних послуг

>10000

клієнтів

за 10 років

97%

позитивних

результатів

Особливу увагу юридична фірма “Право-Сфера” приділяє супроводу судових справ за участю комерційних банків, які вимагають комплексних і креативних юридичних рішень.

Адвокати юридичної фірми “Право-Сфера” спеціалізуються на таких суперечках за участю банків:

  • судові справи про стягнення проблемної заборгованості;
  • судові справи про звернення стягнення на предмет застави чи іпотеки;
  • судові справи про визнання недійсними кредитних договорів, договорів про забезпечення кредитних зобов’язань;
  • судові справи про оскарження прав на майно.

Також ми надаємо послуги з підготовки скарг від комерційних банків до органів Міністерства юстиції України з питань скасування незаконних реєстраційних дій.

Оцініть корисність інформації

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Наші клієнти

Потрібна допомога?

Задайте питання нашому фахівцю

There are no comments yet

  • Hello, guest