skip to Main Content

Вам терміново необхідно оформити закордонний паспорт?

Закордонний паспорт є офіційним документом, який виконує ту ж роль, що і звичайний, так званий, внутрішній паспорт, в своїй рідній державі, а саме— підтверджує Вашу особу, надає відомості про Вас, але в іншій країні.

Оформлення закордонного паспорта необхідно для відвідування багатьох країн безвізового режиму. Та й візу потрібно оформляти за наявності закордонного паспорта. А список країн, в які можна спокійно в’їхати без закордонного паспорта досить короткий.

Ще не так давно закордонний паспорт можна було зробити у відділі ГІРФО ГУМВС. Це, так званий, відділ громадянства і реєстрації фізичних осіб. Але після 2012 року організація на стадії перебудови, тому оформлення заграпаспортів проходить в Державній міграційній службі.

[Spoiler title = “Оформити закордонний паспорт можна за наступною схемою:” open = “0” style = “def”]

  •     Кожен район та місто України має свій власний ОВІР, де є можливість оформити закордонний паспорт за місцем прописки
  • Відповідно, Ви дізнаєтеся місцезнаходження місцевого ОВІРу і дієте далі за ситуацією: або намагаєтеся подзвонити, або прямуєте  туди, щоб дізнатися потрібну вам інформацію.
  • Знайшовши відділ, який конкретно займається оформленням закордонних паспортів, Ви розбираєтеся, які документи Вам необхідно принести, а також яка вартість послуг організації
  • Оплатити послуги зазвичай можна біля найближчого банківського відділення. Після оплати послуг, Ви збираєте весь необхідний список документів, дізнаєтеся прийомні години і прямуєте до відділу. Фото Вам зроблять прямо на місці, там же потрібно буде внести відомості в анкету, звіряє їх і підписуєте. Протягом місяця або трохи більше Ви отримаєте свій закордонний паспорт.

[/ Spoiler]

Якщо процедура оформлення здається Вам не придатною і витратною, а закордонний паспорт оформити потрібно швидше, зверніться до досвідчених фахівців нашої компанії — компанії «Право-Сфера».

ПОСЛУГА ТЕРМІНИ ВАРТІСТЬ
для жителів Києва
Оформлення нового закордонного паспорта 1 р.д. (Добу) 3000 грн.
2 робочих дні 2400 грн.
3 робочих дня 2000 грн.
5 робочих днів 1600 грн.
10 робочих днів 1350 грн.
20 робочих днів 800 грн.
для жителів Київcкой області
Оформлення нового закордонного паспорта

Великий досвід наших фахівців з оформлення закордонних паспортів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу в даному питанні.

Ми цінуємо Ваш Час!

There are no comments yet

  • Hello, guest