skip to Main Content

Вам терміново необхідно оформити другий закордонний паспорт?

Зазвичай оформлення другого закордонного паспорту необхідно в разі постійних поїздок на територію інших країн, або через вірогідність / страх його можливої ​​втрати. Тому, щоб позбавити себе зайвого занепокоєння і бути більш впевненим у разі будь-якої непередбаченої ситуації можна оформити другий загранпаспоспорт.

Закон України дозволяє громадянам користуватися двома закордонними паспортами. У разі відсутності незаповнених сторінок в одному закордонному паспорті, але за наявності візи, яка ще дійсна питання ефективно вирішується за допомогою другого закордонного паспорту.

Бажано, щоб у вас була не одна копія закордонного паспорту. Зберігати їх потрібно також не в одному і в тому ж місці. Інакше Ви ризикуєте витратити велику кулькість нервів та сил,  у разі втрати закордонного паспорту.

Питання, мати або не мати другий закордонний паспорт, досить актуальне, якщо Вам, наприклад, потрібно відвідати країни, які знаходяться одна з одною у стані ворожнечі.

Оформити другий закордонний паспорт можна в ОВІРі, який знаходиться у Вашому районі. Забрати його можна там же, або в міжрегіональному центрі видачі паспортних документів.

Слід зазначити, що при оформленні другого закордонного паспорту, Ви повинні обгрунтувати причину його отримання і аргументи мають бути переконливими. Скажімо, Ваша професійна діяльність пов’язана з постійними закордонними поїздками, наприклад, Ви працюєте міжнародним перекладачем.

Процес оформлення другого закордонного паспорту практично нічим не відрізняється від оформлення першого. Потрібно подати ксерокопії внутрішнього паспорту та ідентифікаційного коду і зробити ксерокопію першої сторінки закордонного паспорта.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ДРУГОГО ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТУ

ПОСЛУГА ТЕРМІНИ  ВАРТІСТЬ
для жителів Києва
Оформлення другого закордонного паспорту 1 р.д. (Добу)  3200 грн.
2 робочих дні 2600 грн.
3 робочих дня  2200 грн.
5 робочих днів 1800 грн.
10 робочих днів 1550 грн.
20 робочих днів 950 грн.
для жителів Київcкої області
Оформлення другого закордонного паспорту 1 р.д. (Добу) 3300 грн.
2 робочих дні 2700 грн.
3 робочих дня 2300 грн.
5 робочих днів 1800 грн.
10 робочих днів 1550 грн.
20 робочих днів 1000 грн.
для жителів регіонів України
Оформлення другого закордонного паспорту  1 р.д. (Добу) 3300 грн.
 2 робочих дні  2700 грн.
 3 робочих дня  2300 грн.
 5 робочих днів  1900 грн.
 10 робочих днів  1600 грн.
 20 робочих днів  1000 грн.

 Великий досвід наших фахівців з оформлення закордонних паспортів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу в даному питанні.

Ми цінуємо Ваш Час!

There are no comments yet

  • Hello, guest