skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб з оформлення шенгенської візи в Угорщину в місті Києві і по Київській області.

Угорщина є країною, яка зберегла і свій національний колорит, і традиційні особливості, але при цьому вона не «законсервувалася» у своїй культурі, а продовжує залишатися сучасною європейською країною. Туристи в Угорщині радіють і великій кількості архітектурних красот, і кількості лікувальних джерел і вод, і романтичному Дунаю. Тут проходить Гран-прі Формули-1, що привертає до Угорщини велику кількість любителів автоспорту.

 Оформлення шенгенської візи в Угорщину Для відвідування необхідно оформляти шенгенську візу в Угорщину. При перетині цієї країни, Вас на кордоні попросять показати медстраховку, а якщо Ви їдете автомобілем — зелену карту. Крім візи, якщо Вам не потрібно їхати дуже далеко в Угорщину, (50 км), можна використовувати дозвіл малого прикордонного руху.

Для того, щоб отримати шенгенську візу в Угорщину, Ви надаєте:

  • Анкету, яка повинна бути правильно заповнена
  • Закордонний паспорт
  • Фото
  • Медичний поліс
  • Довідка про джерела доходу
  • Виписка з банку, про наявність рахунку (останні 3 місяці)
  • Квитки

Якщо Ви подорожуєте як турист, то потрібна довідка з туристичного агентства, а якщо індивідуально — Ви повинні будете підтвердити місце ночівлі. Якщо метою поїздки є проходження лікування, то необхідно подати довідку від приймаючої медичної організації та документ, що підтверджує фінансову спроможність оплатити лікування.

Поїздку в Угорщину може “затьмарити” тривалий процес оформлення візи, тому, надавши цю справу фахівцям нашої компанії, Ви не будете втрачати дорогоцінний час, вчасно отримаєте як візу, так і гарантований гарний настрій.

Тривалість перебування   Термін оформлення   Ціна
Туристична віза 
 14-21 днів     14 днів    280 € 
Бізнес віза
60,90 / 180 днів   14 днів   600 €
90 +90 / 360 днів    14 днів   800 €

Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest