skip to Main Content

Словенія приваблює туристів в першу чергу тим, що там будь відпочиваючий може знайти собі заняття до душі. Є на що подивитися шанувальникам архітектурних особливостей, де покататися на лижах спортсменам і просто погуляти, помилувавшись краєвидами, оскільки Словенія досить «зелена» країна. До того ж, словенці — народність, з досить близькою нам культурою і мовою.

Оформлення шенгенської візи в Словенію Весь процес оформлення шенгенської візи в Словенію, який зазвичай займає близько 5 робочих днів, можна умовно розділити на такі моменти:

  •     Звернення до консульства з питання оформлення шенгенської візи в Словенію. Крім Києва, українські громадяни, починаючи з липня 2011 року, можуть звертатися ще й до Генерального консульства в Ужгороді. Це відноситься також до іноземних громадян, які мають право перебування в нашій країні.
  • Для подачі заяви потрібно попередньо заповнити анкету, яку можна знайти і завантажити прямо на сайті посольства Словенії в Україні. Заповнювати анкету на отримання шенгенської візи в Словенію потрібно уважно.
  • Крім анкети, серед документів, які потрібно подавати обов’язково, згідно Візового кодексу — закордонний паспорт, медстраховка, фото. Крім обов’язкових паперів в Консульстві можуть попросити надати наступні: броньовані квитки, запит від запрошуючої сторони, документ, що підтверджує наявність у Вас житла, довідка з місця роботи, підтвердження фінансових коштів.

Будь-які складнощі, що стосуються питань отримання шенгенської візи в Словенію, співробітники компанії «Право-Сфера» зможуть залагодити оперативно і надійно. Вам же треба буде тільки приїхати за візою в офіс і … зібрати валізу.

Тривалість перебування  Термін оформлення   Ціна
Бізнес віза
90/180 днів   5 днів    750 €
90/360 днів    5 днів    1100 €

Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest