skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб з оформлення шенгенської візи в Португалію в Києві і по Київській області.

Португалія — ​​дуже цікава країна в плані архітектури, оскільки тут змішані арабські мотиви і архітектурний стиль мануеліно. Цей стиль зародився в період розквіту Португалії і названий на честь короля Мануеля I. Мануеліно — це мікс з елементів готики, стилю Ренесансу та екзотики. Тут в першу чергу представлені саме морські мотиви: якір, морські канати. Не дивно, оскільки Португалія була досить потужною морською державою і конкурентоспроможним.

Оформлення шенгенської візи в Португалію Не тільки змішаний стиль архітектури помітний в цій країні, а й вид відпочинку тут представлений самий різний: пляжі, дайвінг, нічні місця для розваги і апетитна кухня. Бажання спробувати все буде величезним, а от часу може і не вистачити. У Португалію не можна прибувати всього на кілька днів.

Для перетину кордону необхідно оформлювати шенгенську візу до Португалії. Це можна зробити через Посольство Португалії в Україні. Для подачі заяви на сайті Посольства Вам потрібно буде заповнити анкету. Ця процедура мало чим відрізняється від заповнення анкет на інших сайтах для оформлення візи. Уважно вибирайте дату для відвідування Посольства і подачі документів.

Серед основних документів для отримання шенгенської візи в Португалію, крім анкети Ви подаєте:

  • Квитки
  • Медичну страховку
  • Документ, що підтверджує, що у Вас заброньоване місце в готелі

У призначений день зі списком документів Ви прибуваєте в Посольство. Якщо все добре — Вас відправляють оплачувати консульський збір, якщо щось не так оформлено, або ж потрібно пред’явити ще якийсь документ —  Вам повідомлять.

Щоб менше турбуватися про своєчасне отримання шенгенської візи в Португалію, покладіться на кваліфіковану допомогу фахівців компанії «Право-сфера».

Тривалість перебування   Термін оформлення  Ціна
Туристична віза
 7 днів    10 днів   150 €
 14 днів    10 днів    180 €
21/30 днів    10 днів  210 €

 Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest