skip to Main Content

Мультивіза або багаторазова шенгенська віза в Європу.

     Життя людини в сучасному світі вимагає від нього високої мобільності, готовності до різних змін, швидкості прийняття рішень і пересування в рамках не лише окремого міста чи країни, а, наприклад, Європи або, навіть, всієї земної кулі. Ми живемо у час зростаючої глобалізації, коли для бізнесмена або туриста, практично немає ніяких обмежень у пересуванні. Свобода пересування є одним з основних принципів ліберального демократичного суспільства.

Єдиною перешкодою (якщо Ви, звичайно, не стиснуті матеріальними можливостями) є досить тривала і клопітка процедура оформлення візи. Крім того, не будемо виключати необхідність повторної поїздки, яка тягне за собою проходження всієї процедури отримання візи заново.  Це, як правило, передбачає нові витрати часу, котрі людина собі дозволити не може.

Вихід із ситуації існує, ми вважаємо, що найоптимальніший спосіб вирішення даного питання – оформлення мультивізи до Європи. Головною характеристикою мультивізи є можливість її багаторазового використання, вона дозволяє перетинати кордони шенгенської зони без будь-яких кількісних або тимчасових обмежень, її дія поширяться на всі країни шенгену, а не на конкретну країну, яка Вам її видала.

Наша компанія пропонує Вам свої послуги в процесі оформлення багаторазових шенгенських віз у країни Європи. Ми гарантуємо своєчасність виконання та якість роботи. Довірившись команді професіоналів компанії «Право-Сфера» ви зможете уникнути стомлюючих черг і паперової тяганини.

До вашої уваги список країн в які ми відкриваємо мультивізи

Ціни на мультивізи

КРАЇНА ТЕРМІНИ  ТЕРМІНИ  ВАРТІСТЬ
 Польща від 30 до 360 днів від 200 €
 Іспанія від 30 до 180 днів від 450 €
 Литва  від 90 до 3 років від 700 €
 Латвія  від 90 до 180 днів від 750 €
 Естонія від 30 до 360 днів від 350 €
 Португалія   від 30 до 90 днів  від 400 €
 Кіпр  180 днів  від 450 €
 Греція  від 30 до 360 днів  від 600 €

Що потрібно знати!

  • Країну, яку плануєте відвідати;
  • Конкретну дату виїзду в заплановану країну;
  • Період перебування у запланованій країні;

There are no comments yet

  • Hello, guest