skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб з оформлення шенгенської візи в Литву в місті Києві і по Київській області.

Литва, яка з усіх країн Прибалтики є найпівденнішою, ідеально підходить для спокійного відпочинку. Тут особливо немає місць, де можна «розвернутися» поважаючим гірськолижний відпочинок, зате численні озера і річки сподобаються шанувальникам водних заходів, наприклад — рибалкам. Не залишить байдужими Литва своїми архітектурними красотами, переважно — в стилі бароко. А також кількістю музеїв, затишними і красивими вулицями, національною кухнею.

Оформлення шенгенської візи в ЛитвуДля поїздки в Литву необхідно оформляти шенгенську візу. Зробити це можливо через Посольство Литви в Україні.

Для початку, щоб отримати шенгенську візу до Литви, необхідно зареєструватися. Для цього потрібно заповнити заяву в електронній формі, яке є на сайті посольства. Цю електронну заяву можна заповнити в будь-який зручний час. Додатковим плюсом є те, що в допомогу надано інформацію, яка помітно полегшує процедуру заповнення анкети для отримання шенгенської візи в Литву. Відомості, які містяться в заяві, зберігаються, і в разі потреби або в процесі яких-небудь виникаючих труднощів при оформленні візи, їх завжди можна дістати.

Документи потрібно подавати особисто.

Заява має бути правильно оформлена, всі необхідні поля заповнені. Не можна вписувати неіснуючі дані, а також необхідно подати всі документи, які від Вас потрібні. В іншому випадку в оформленні шенгенської візи до Литви буде відмовлено.

Список необхідних документів:

  • закордонний паспорт;
  • внутрішній паспорт з копією всіх сторінок;
  • візова анкета;
  • одна фотографія 35 × 45 мм
  • довідка про доходи з місця роботи

Будь-які складнощі, що виникають в процесі оформлення візи, Вам набагато простіше буде вирішити за допомогою компанії «Право-Сфера».

Тривалість перебування   Термін оформлення   Ціна
Туристична віза
7 днів    10 днів   125 €
10 днів   10 днів   150 €
14 днів   10 днів  175 €
9 днів   1 день   300 €
Бізнес віза
90/180 днів   10 днів   650 €
90/360 днів  10 днів   1000 €
90х4/720 днів (2 роки)    10 днів   2100 €
90х6/1080 днів (3 роки)   10 днів   2600 €

Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest