skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб з оформлення шенгенської візи в  Грецію  в місті Києві і по Київській області.

Оформлення шенгенської візи в Грецію Якщо Ви навіть ніколи не були у Греції, то згадати найголовніші атрибути цієї країни все одно зможете: сертакі, міфи про Богів, Олімпійські ігри, мусака … тут є все, як відомо зі знаменитого прислів’я. У будь-якому випадку відвідати цю красиву країну варто хоча б тільки через красивий  вид на море, поєднання бірюзового неба і білих будівель, народних страв і традицій.

Для того щоб заповнити прогалину і побувати в країні необхідно оформити шенгенську візу в Грецію. Оформлення шенгенської візи в країну може бути зроблено оперативно, при виконанні певних умов. Ви надаєте при оформленні шенгенської візи в Грецію ксерокопію першої сторінки закордонного паспорта, всіх заповнених сторінок внутрішнього паспорта, заповнену візову анкету. Кольорові фото. Якщо Ви їдете самостійно, то уявляєте документ, що підтверджує місце, заброньоване в готелі. Довідка з місця роботи та документ, що підтверджує Ваш фінансовий статус.

Тривалість перебування   Термін оформлення   Ціна
Бізнес віза, Туристична віза
30/45 днів  7 днів   250 €
90/180 днів   7 дні  550 €
90 +90 / 360 днів  7 днів  800 €

Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest