skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб з оформлення шенгенської візи в Німеччину в місті Києві і по Київській області.

Німеччина з такими великими містами як Берлін і Мюнхен, Дюссельдорф і Бремен, Кельн і багатьма іншими є не тільки дуже розвиненою у виробничому плані, але також і культурному, і соціальному. І вже точно не відстає як туристична країна. Особливо якщо Ви шанувальник не стільки пляжного відпочинку, скільки активно-пішохідного, адже тут велика різноманітність всіляких маршрутів. А якщо Ви до того ж ще й любитель історичної культури, в Німеччині Вам точно припаде до душі. Знамениті середньовічні замки Сунек і Райнфелс, Зал Лицарів, що зберігся — історичний дух в Німеччині залишився колишнім.
Оформлення шенгенської візи в Німеччину

Але Німеччина пропонує не тільки історичний відпочинок. Країна, яку дуже поважають гурмани і просто любителі ситно поїсти, шанувальники знаменитого фестивалю пива Октоберфест, тусовщики, які віддають перевагу «нічний» відпочинок — країна, де відпочити можна завжди і тільки із задоволенням.

Для поїздки необхідно оформляти шенгенську візу до Німеччини. Країна, для оформлення візи в якій необхідно представити список певних документів.

Тривалість перебування   Термін оформлення  Ціна
Туристична віза
14 днів   14 днів   350 €
Бізнес віза
30/90 днів    14 днів  550 €
[spoiler title=” Перелік документів для оформлення візи:” open=”0″ style=”def”]

 

  • Дійсний закордонний паспорт. Якщо він не один, представляти потрібно все. Термін дії після повернення повинен бути не менше 3 міс.
  • Копії всіх заповнених сторінок внутрішнього паспорта
  • Кольорові фото
  • Візова анкета
  • Медична страховка

 [/spoiler]

Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest