skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб з оформлення шенгенської візи в  Фінляндію місті Києві і по Київській області.

Фінляндія, країна-казка, яку люблять і дорослі туристи, і зовсім маленькі. Адже саме тут і живе справжнісінький Дід Мороз. А їхати до нього потрібно в Санта-Парк. Це відомий в Фінляндії парк розваг, який був відкритий в 1998 році. Фінляндія взагалі є по-справжньому самої Різдвяної країною, країною чарівних казок, гномів, святкових пісень і танців. Приїхати в Санта-Парк можна не тільки в Новорічні Оформлення шенгенської візи в Фінляндію свята, а в будь-який час.

Фінляндія прекрасна країна, що підходить по всім «запитам на відпочинок». Тут є, де розгулятися найактивнішим туристам. На Ваш вибір —гірськолижний спорт, снігоходи, катання на оленях і в собачих упряжках. Фінляндія — дуже екологічна і красива країна.

Для відвідування необхідно оформити шенгенську візу до Фінляндії. Шенгенська віза до Фінляндії дає можливість перетинати територію інших країн, що входять в зону Шенгенської угоди. Як втім, і будь-яка інша шенгенська віза.

Основні види документів для оформлення шенгенської візи до Фінляндії:

  • Візова анкета
  • Закордонний паспорт
  • Кольорове фото
  • Внутрішній паспорт, з наявністю копій всіх сторінок, де є будь-які позначки і штампи
  • Медична страховка
Тривалість перебування   Термін оформлення   Ціна
Туристична віза
 7 днів    10-14 днів    125 €
10 днів  10-14 днів   150 €
14 днів    10-14 днів  175 €

Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest