skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб з оформлення шенгенської візи в Естонію в місті Києві і по Київській області.

Естонія пропонує будь-який вид відпочинку, який тільки можна собі уявити. Незважаючи на невелику територію, це країна, де туристам завжди знайдеться, що відвідати і де зупинитися: Старе місто в центрі Талліна, повний середньовічного духу, з красивими баштами, Ратушна площа в центрі Тарту — місто, яке називається студентським, він же є центром науки і культури Естонії. Для тих, хто полюбляє пляжний відпочинок кращим вибором будуть міста Пярну та Хаапсалу. Іншими словами, в Естонії є все.

Оформлення шенгенської візи в Естонію Вирушаючи на відпочинок, необхідно оформити шенгенську візу в Естонію. Якщо Вам видана шенгенська віза в Естонію, то Ви також маєте право відвідати всі інші країни шенгенської зони. Але, тим не менш, необхідно враховувати, що якщо Ви плануєте провести основний відрізок часу в Естонії, то оформляти візу потрібно в консульстві цієї країни. Бажаючи відвідати кілька країн одразу, потрібно оформляти візу тієї країни, кордон якої Ви перетинаєте першою. Наприклад, якщо у Вашому випадку це Естонія і наступна — Фінляндія, то потрібно оформляти шенгенську візу в Естонію, так як Ви в’їжджаєте в шенгенську зону через неї.

Для оформлення шенгенської візи в Естонію необхідні такі документи:

  • Візова анкета
  • Закордонний паспорт
  • Фото
  • Медстраховка
  • Документ, що підтверджує фінансову забезпеченість
Тривалість перебування  Термін оформлення    Ціна
Туристична віза
7 днів  10 днів  125 €
10 днів 10 днів  150 €
14 днів  10 днів 175 €
Бізнес віза
15/30 днів  10 днів 250 €
30/90 днів  10 днів  350 €
90/180 днів  10 днів  500 €
90 +90 / 360 днів  10 днів 700 €

Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest