skip to Main Content

Данія, і зокрема, Копенгаген приваблюють туристів не тільки красивими пейзажами і видами на фьорди, але своєю історією, самобутнім колоритом, національними традиціями та гостинністю. Ця країна є батьківщиною самого знаменитого і великого казкаря всіх часів — Ганса Хрістіана Андерсена. Прямий асоціацією його знаменитої казки «Русалонька» служить однойменна статуя в порту столиці ДОформлення шенгенської візи в Данію анії.

Данія відома ще й своїм красивими замками, один з яких — Кроноборг — також пов’язаний з літературним твором. Шекспір ​​у своїй всесвітньо відомій п’єсі «Гамлет, принц датський» використовував цей замок, щоправда, під абсолютно іншою назвою — Ельсінор. Незважаючи на певну історичну плутанину і помилки, Данія продовжує приваблювати туристів, охочих подивитися на той самий «літературний» замок, де відбувалися події п’єси.

Для відвідин Данії, яка також входить в Євросоюз, необхідне оформлення візи. Оформляючи шенгенську візу в Данію, можна також отримати право вільного переміщення будь-якою іншою країною, яка входить в Шенгенський Союз.

Оформити візу в Данію можна за допомогою турагенства. Тоді віза буде вважатися туристичною, її оформляють прямо на місці. Їли у вас ділова поїздка, або запрошення, візу оформляють у Посольстві.

Необхідні для оформлення шенгенської візи в Данію документи:

Візова анкета

Закордонний паспорт, з чинним терміном, після закінчення поїздки як мінімум 3 місяці

Внутрішній паспорт. Копії всіх його заповнених сторінок

Кольорові фото

Медстраховка

Документ з місця роботи, із зазначенням посади, розміру окладу

Тривалість перебування  Термін оформлення Ціна
Туристична віза
180/360 днів    14 днів   1200 €

Ми цінуємо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest