skip to Main Content

На перший погляд Бельгію складно назвати дуже привабливим місцем для туристів. Гірськолижних трас тут немає, життя здається тихим і неспішним. Однак це оманливе враження. Невелика країна готова запропонувати туристам пустощі і лукавство. Чого вартий лише знаменитий бронзовий хлопчик, MannekenPis. Існує кілька версій, звідки і як народилася сама ідея саме такої статуї, але всі вони спірні. А бронзовий малюк, тим часом, продовжує спокійно виконувати роль такого собі символу Бельгії — безпосереднього і зворушливого.

Оформлення шенгенської візи в Бельгію У Бельгії, незважаючи на її «тихушність» знаходиться одна з відомих гоночних трас — Спа-Франкоршам. За відгуками багатьох пілотів Формули-1 і її відданих шанувальників, це одна з найцікавіших світових трас.

Бельгію, і її столицю — Брюссель ніяк не назвеш нудною. Ще одним підтвердженням цього є Атоміум -— сталева модель кристала заліза, який поставили в 1958 році, на честь проведення тут Всесвітньої виставки. Вловлюючи лише легку схожість Атоміума і знаменитої Ейфелевої Вежі в Парижі, розумієш, що і тут бельгійський народ відзначився нестандартним і свіжим поглядом.

Респектабельність Бельгії хіба що в тому, що саме тут розташована штаб-квартира Європейської комісії — вищого виконавчого органу Європейського Соза.

Подивитися красиві і затишні вулички, рівнинні пейзажі, відвідати кафе — все це можливо, але лише оформивши шенгенську візу до Бельгії. Зробити це можна за допомогою Візового Центру, який передає заяви на отримання візи безпосередньо до Посольства. Подавати заяви на оформлення шенгенської візи в Бельгію можна наступним чином:

Підготувати заяву і зібрати необхідний список документів для оформлення шенгенської візи.

Подати заяву на оформлення шенгенської візи в Бельгію на розгляд.

Прийти у Візовий центр в день подачі документів та подати візову анкету, а також необхідні додаткові документи.

Оплачуєте послуги Візового Центру

There are no comments yet

  • Hello, guest