skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає консультації та послуги для фізичних та юридичних осіб, які є суб’єктами господарської діяльності, щодо оформлення будівельних ліцензій на землевпорядкування та оцінку земельних ділянок,діючих на всій території України.

Оформлення ліцензії на землевпорядкування і землеустрійЛіцензування будівельної діяльності базується на тому, наскільки вона відповідає актуальним сьогодні вимогам її отримання.

Процес отримання Вашої максимальної віддачі від ведення справ у земельній сфері заснований на юридично правильно організованому процесі будівельного ліцензування. Оформлення ліцензії на землевпорядкування не буде складним для юриста компетентного, знайомого з останніми змінами в земельному законодавстві.

При зверненні в нашу юридичну компанію Вам будуть надані наступні послуги нашими юристами:

  • пояснення основних юридичних нюансів при отриманні ліцензії на землевпорядкування
  • збір відповідної вимогам документації
  • відправка документації до відповідних органів будівельного ліцензування
  • після проведення вищевказаних процедур — отримання ліцензії на землевпорядкування.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА ЗЕМЛЕУСТРІЙ

ПОСЛУГА   ТЕРМІНИ  ВАРТІСТЬ
землепровідні роботи  25 днів 3000 грн.
землеоціночні роботи  25 днів 3000 грн.
[spoiler title=”Отримання ліцензії на землевпорядкування залежить від таких моментів:” open=”0″ style=”def”]
  • По-перше, серед Ваших працівників обов’язково повинні бути випускники вузів зі спеціалізацією «землевпорядкування та кадастр», «землевпорядкування». Досвід роботи цих фахівців має становити 3 роки мінімум.
  • По-друге, у Вас в компанії має бути мінімум 2 майстри з документами, що дозволяють проводити оцінку вартості земельної ділянки.
  • І в по-третє, Ваша компанія повинна мати відповідні програми по системі інформаційної обробки з ліцензією, розрахунку та обчислення матеріалів картографії, їх розробки і копіювання.
[/spoiler]

Великий досвід наших фахівців з оформлення та отримання ліцензій дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану юридичну і правову допомогу при вирішенні даного питання за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100% (при укладенні договору)
2) надання мінімально необхідного пакету документів
3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в державних органах.

There are no comments yet

  • Hello, guest