skip to Main Content

Отримання туристичної ліцензії

Юридична компанія “Право-Сфера” надає консультації та послуги для суб’єктів господарської діяльності (юридичних і фізичних осіб) з оформлення туристичної ліцензії, чинної по всій території України.

lizenzia_turТуристична діяльність обов’язково повинна проходити процедуру ліцензування. Не має значення, фізична особа чи юридична та який вид туристичної діяльності вона пропонує. Відповідно до закону, надання послуг у сфері туристичного бізнесу вимагає отримання туристичної ліцензії.

Для з’ясування всіх подробиць отримання туристичної ліцензії, необхідно піти на консультацію до досвічених фахівців, що нададуть допомогу у зборі необхідних документів і нададуть актуальну інформацію стосовно чинного законодавства.

[spoiler title=”До обов’язкових вимог, які дозволяють отримати ліцензію на туристичну діяльність відносять такі:” open=”0″ style=”def”]
  • свідоцтво про реєстрацію Туроператора,
  • договір оренди або право власності на приміщення, в якому знаходиться офіс Туроператора,
  • довідку статистики
  • договір зі страховою компанією
  • гарантія з банку

[/spoiler]

Наші фахівці мають великий досвід з оформлення та отримання ліцензії на туристичну діяльність, що дозволяє надавати Вам оперативну юридичну допомогу і враховувати всі Ваші побажання при вирішенні цього питання.

Ми цінимо Ваш час!

Все, що знадобиться від Вас для оформлення ліцензії на туристичну діяльність:
1) оформити довіреність на  представництво Ваших інтересів в госорганах,
2) зібрати мінімальный пакет документів,
3) і внести передоплату при підписанні договору (100 %)

 

There are no comments yet

  • Hello, guest