skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає консультації та правові послуги для суб’єктів господарської діяльності, юридичних та фізичнихОформлення ліцензії на працевлаштування осіб, в сфері ліцензування – оформлення різних видів ліцензій, що діють на всій території України. 

  • У компанії повинно бути приміщення, обладнане вивіскою на вході з назвою, логотипом і годинами роботи фірми.
  • Одним з видів діяльності компанії, прописаним в статуті, повинен бути пункт “Посередництво у працевлаштуванні за кордон”.
  • Компанія повинна мати оформлені договори з іноземним партнером про працевлаштування за кордоном.

Отримання ліцензії на працевлаштування за кордоном може бути для Вас обтяжливим процесом, однак, звернувшись за допомогою до кваліфікованих фахівців нашої компанії, Ви збережете час і нерви .

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

ПОСЛУГА   ТЕРМІНИ ВАРТІСТЬ
працевлаштування за кордоном   від 30 днів 3000 грн.
[spoiler title=” Особливості оформлення ліцензії на працевлаштування за кордоном” open=”0″ style=”def”]

Внаслідок специфіки цього виду надання послуг (укладення угод між особами різних держав), наявність ліцензії на працевлаштування у Вашої компанії дає зелене світло з боку законодавчої системи.  Штрафи та інші «приємності» Вам не загрожують.

Крім вищевказаних вимог, у Вас також повинна бути в порядку вся документація (повний обсяг, завірений нотаріально) її будуть ретельно перевіряти в спеціальному відділі Міністерства праці та соціальної політики. Серед переліку документів, які передає іноземний партнер у відділ — дозвіл на працевлаштування, витяг з банківського реєстру. Також необхідно перевести  документацію на українську мову та завірити переклад у нотаріуса. 

Можливі перспективи кар’єрного росту або ж навпаки — економічна криза в країні, може стати стимулом для досвідченого працівника шукати працевлаштування за кордоном. Існує досить  велика кількість агентств, що спеціалізується по працевлаштуванню за кордоном. З одного боку це – величезний плюс, тому що є можливість вибору серед різноманітних пропозицій. Якщо робота певного агентства не виправдала Ваших  очікувань, можна одразу звернутися за іншою адресою. Проте, велика кількість пропозицій такого роду послуг може викликати занепокоєння попасти на шахраїв або некомпетентних працівників.  Якщо Вас цікавить працевлаштування за кордоном і ви прагнете, щоб ваша діяльність не викликала питань у правових органііів інших  країн, Вам необхідна ліцензія на працевлаштування.

[/spoiler]

Великий досвід наших фахівців з оформлення та отримання ліцензій дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану юридичну і правову допомогу при вирішенні даного питання за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100% (при укладенні договору)
2) надання мінімально необхідного пакету документів
3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в державних органах.

There are no comments yet

  • Hello, guest