skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає консультації та здійснює правові послуги для суб’єктів господарської діяльності, юридичних та фізичних осіб, в сфері ліцензування на збір відходів, котрі діють по всій території України.

Оформлення ліцензії на операції з відходами Існують вимоги для отримання ліцензії на збір відходів або ліцензії на операції з небезпечними відходами:

  • працівники штату Вашої компанії повинні мати документи, що підтверджують їх освіту, спеціалізацію, стаж роботи
  • щодо технологічних норм — виробниче приміщення Вашого підприємства не повинно мати порушень, і має відповідати всім нормам санітарії та екології відповідно чинного законодавства України.
  • обладнання, що використовується Вашим підприємством для операцій з відходами також має відповідати всім показникам норми.
  • у Вас не повинно бути порушень в документації.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА ОПЕРАЦІЇ З ВІДХОДАМИ

ПОСЛУГА   ТЕРМІНИ  ВАРТІСТЬ
операції з вторсировиною   30 днів 3000 грн.
операції з небезпечними відходами    30 днів 5000 грн.
[spoiler title=” Особливості отримання ліцензії на операції з відходами ” open=”0″ style=”def”]

Якщо Ваша діяльність пов’язана з переробкою відходів (наприклад, для використання в якості сировини), акумуляцією або їх зберіганням — слід оформляти ліцензію на відходи.

Ліцензування операцій з відходами — обов’язкова процедура для фізичних та юридичних осіб, яка має ряд особливостей. Відходи – матеріали, речовини або предмети, які не використовуються повторно і можуть бути джерелом небезпеки для людського здоров’я та безпеки. В останньому випадку мова йде саме про виконання операцій з небезпечними відходами.

Існують такі види операцій з небезпечними відходами: транспортування, конверсія, зберігання, збір, усунення, оброблення та знищення небезпечних відходів.

Працюючи з відходами необхідно мати ряд певних документів. Приклади таких документів:

  • паспорт відходів — документ, в який внесена інформація про характер відходів, класи небезпеки і інші дані.
  • ліміт на розміщення відходів — документ, що визначає максимально допустиму кількість відходів, яку можна розташувати на певній території, враховуючи екологічну ситуацію
[/spoiler]

Великий досвід наших фахівців з оформлення та отримання ліцензій дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану юридичну і правову допомогу при вирішенні даного питання за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100% (при укладенні договору)
2) надання мінімально необхідного пакету документів
3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в державних органах.

There are no comments yet

  • Hello, guest