skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає консультації та здійснює правові послуги для суб’єктів господарської діяльності, юридичних та фізичних осіб, в сфері ліцензування – оформлення різних видів ліцензій, що діють на всій території України.

Оформлення ліцензії на освітуЛіцензійні вимоги, необхідні для отримання ліцензії на освітню діяльність:

  •  наявність штату співробітників, для яких це основне місце роботи. Укомлектованість повинна бути не менше 70 відсотків від загального числа робочих місць (для тих установ, де проводиться процес підвищення кваліфікації, ця цифра повинна бути не менше — 20 відсотків). Всі співробітники повинні обов’язково мати відповідну освіту, кваліфікацію
  • обов’язковим є наявність навчального плану за всіма спеціальностями і бібліотечний фонд
  • наявність навчальних посібників, методичок для учнів з кожної дисципліни
  • наявність приміщення, що відповідає санітарним та технічним нормам, правилам пожежної безпеки матеріальної і технічної бази. Якщо передбачені навчальною програмою — спеціальні кабінети, лабораторії, комп’ютерні класи.

    Звичайно, що зібрати повний комплект необхідної документації та розібратися у всіх нюансах отримання ліцензії на освітню діяльність у швидкі терміни самому практично неможливо. Тому не зайвим буде проконсультуватися у фахівців з приводу отримання ліцензії на освіту

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА освіту

ПОСЛУГА    ТЕРМІНИ ВАРТІСТЬ
оформлення ліцензії на освіту  від 30 днів 3000 грн.

Великий досвід наших фахівців з оформлення та отримання ліцензій дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану юридичну і правову допомогу при вирішенні даного питання за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

Що знадобиться від Вас:

1) передоплата 100% (при укладенні договору)

2) надання мінімально необхідного пакету документів
3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в державних органах.

There are no comments yet

  • Hello, guest