skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає консультації та послуги для суб’єктів господарської діяльності, юридичних та фізичних осіб, в сфері оформленні та отриманню медичних ліцензій, що діють на всій території України.

Оформлення медичної ліцензіїМедичну ліцензію мають право оформляти, як фізичні особи (якщо, скажімо, лікар, після набуття досвіду, збирається в подальшому продовжувати вести медичну практику), так і юридичні (директора компанії, медичного центру, з визначеним штатом медичних працівників). Якщо Ви отримуєте ліцензію як фізична особа, будете практикувати самостійно, ліцензія особисто Ваша, інші особи користуватися нею не мають права. Як юридична особа — у Вас в компанії є посада директора і медичний персонал.

Отримання медичної ліцензії — підтвердження Вашого якісного медичного сервісу.

Довести своє право на ведення медичної практики без наявності ліцензування такого виду неможливо не тільки з точки зору юридичної, але й етичної.

Це перше, нею може поцікавитися Ваш майбутній пацієнт, і в разі відсутності ліцензії — має повне право відмовитися від Ваших послуг. Якщо Вам потрібна медична ліцензія, для отримання дозволу надавати послуги, зверніть увагу на наступні вимоги.

Існує тенденція, переглядати ліцензійні вимоги, додаючи або прибираючи якісь пункти, що зрозуміло, не робить процес отримання ліцензії легким заняттям. У Вас також може просто не бути часу або Ви не володієте інформацією в достатньому обсязі. Допомога юриста у такому випадку не буде зайвою.

Вас проконсультують і допоможуть оформити всю документацію, необхідну для отримання медичної ліцензії.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА МЕДИЧНУ ПРАКТИКУ

ПОСЛУГА   ТЕРМІНИ ВАРТІСТЬ
медична практика    30 днів 4000 грн.

Великий досвід наших фахівців з оформлення та отримання ліцензій дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану юридичну і правову допомогу при вирішенні даного питання за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

Що знадобиться від Вас:
1) передоплата 100% (при укладенні договору)
2) надання мінімально необхідного пакету документів
3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в державних органах.

There are no comments yet

  • Hello, guest