skip to Main Content

Юридична компанія «Право-Сфера» надає консультації та послуги для фізичних та юридичних осіб з ліцензування всіх сфер діяльності, в тому числі і оформлення фінансових ліцензій, що діють на всій території України.

Оформлення фінансової ліцензії Як і будь-який інший вид ліцензії, фінансова ліцензія, видається тільки згідно певних ліцензійних вимог. Отже, Ваша компанія отримає фінансову ліцензію якщо:

 • директор Вашої фінансової компанії, а також головний бухгалтер мають документи держзразка, що підтверджують їх професійний статус, наявність у них спеціальної освіти.
 • у Вашої компанії є спеціальне приміщення, з сейфом, де повинні зберігатися фінансові документи і кошти, куди посторонні не мають доступу.
 • Ваша компанія володіє спеціальним технічним обладнанням, комп’ютерними програмами. Все це необхідно за ліцензійними вимогами для оперативного надання фінансового сервісу.

  ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА ФІНАНСОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ

ПОСЛУГА   ТЕРМІНИ ВАРТІСТЬ
ломбард 30 днів 5000 грн.
кредитна спілка   30 днів 5000 грн.
лізингова компанія  30 днів 5000 грн.
фінансова компанія   30 днів  5000 грн.
факторингова компанія   30 днів 5000 грн.
страхова компанія    30 днів  8000 грн.

 [spoiler title=” Основні вимоги для отримання ліцензій на надання фінансових послуг: ” open=”0″ style=”def”]

 • Наявність окремого приміщення з обмеженим доступом до сейфу для зберігання фінансів (грошових коштів) i документів, що унеможливлює їх викрадення (пошкодження);
 • Відповідність кваліфікаційним вимогам директора та головного бухгалтера фінансової компанії;
 • Програмне забезпечення та спеціальне технічне обладнання компанії, пов’язане з наданням фінансових послуг, що повинно відповідати вимогам контролюючимх органів.
  Фінансова ліцензія — це наявність у вас документа держзразка, який дає офіційний дозвіл вести фінансову діяльність.Фінансові організації за відсутністю ліцензії не можуть займатися фінансовими операціями у сфері цінних паперів, фінансових оборотів, вести операції в секторі страхування, здійснювати будь-які інші угоди фінансового характеру
[/spoiler]

Великий досвід наших фахівців з оформлення та отримання ліцензій дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану юридичну і правову допомогу при вирішенні даного питання за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час! 

    Що знадобиться від Вас: 
1) передоплата 100% (при укладенні договору) 
2) надання мінімально необхідного пакету документів 
3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в державних органах.

There are no comments yet

 • Hello, guest