skip to Main Content

 Одним з напрямів нашої юридичної компанії є послуги для юридичних та фізичних осіб з надання правової допомоги при переоформленні автотранспорту в Києві та в Київській області. Ми допоможемо Вам уникнути серйозних витрат часу, а також всеможливих бюрократичних процедур.

Переоформление автомобиляПереоформлення автотранспорту – добре знайомий процес для досвідчених автолюбителів і досить складний для тих, хто відносно недавно  володіє даним транспортом.

Однак і для першої категорії громадян, і для другої він не з приємних і легких – унаслідок багатьох юридичних нюансів, які супроводжують переоформлення транспортного засобу.

 

                           Вартість переоформлення транспортного засобу

Послуга Терміни Вартість
зняття з обліку автотранспорту
зняття з обліку автомобіля (в органах МРЭО) 1 день 600 грн.
зняття з обліку спецтехніки колесної (в ДержТехНагляді) 800 грн.
зняття з обліку спецтехніки негабаритної (в ДержКом ОхороніПраці) 800 грн.
оформлення довідки рахунок на автотранспорт
виписка довідки рахунок на автомобіль  1 день  800 грн.
виписка довідки рахунок на спецтехніку
постановка на облік автотранспорту
постановка на облік автомобіля (в органах МРЕВ)    1 день  500 грн.
постановка на облік спецтехніки колесної (в ДержТехНагляді) 800 грн.
постановка наоблік спецтехніки негабаритної (в ДержКомНаглядіПраці) 1500 грн.
[spoiler title=”Процедура оформлення купівлі-продажу автотранспорту складається з 3-х етапів:” open=”0″ style=”def”]
  • Коли знайдений Покупець, Продавець знімає транспортний засіб з обліку в МРЕВ, ДержТехНагляді.
  • Оформляється довідка-рахунок на транспортний засіб, де вказується його вартість, яка визначається сертифікованим оцінювачем.
  • Покупець ставить транспортний засіб на облік на своє ім’я, в органах МРЕВ або ДержТехНагляді.
[/spoiler]

[spoiler title=”Відмінності в переоформленні автотранспорту за допомогою спадщини, дарування або купівлі продажу” open=”0″ style=”def”]

Переоформлення автотранспорту за допомогою спадщини відрізняється від процесу купівлі-продажу тим, що тут головним документом виступає свідоцтво про дозвіл отримати автомобіль у спадок. Якщо Ви вказані в заповіті, то через 6 місяців після смерті спадкодавця, маєте право звернутися до нотаріуса з метою вступити в права спадкування. Якщо заповіту немає – через ті ж 6 місяців звертаєтеся до нотаріальної контори для отримання свідоцтва на права успадкування.

Переоформлення автотранспорту за допомогою дарування – також як і у випадку з купівлею-продажем здійснюється за допомогою складання договору. Однак це не найвигідніший варіант, оскільки абсолютне право володіння автомобілем Ви не одержуєте. Довіреність не звільняє від певних обов’язків і продавця.

Переоформлення автотранспорту за допомогою купівлі – продажу – найпоширеніший процес, який здійснюється на підставі договору. Відповідно, найголовнішим аспектом тут є договір, а точніше – його правильно складання, оформлення. У договорі на переоформлення транспортного засобу повинні бути вписані точні дані щодо автомобіля, покупця і продавця, з обов’язковими підписами. Покупцеві ТЗ слід уважно звернути увагу на пункт, де прописано, що продавець має усі права власника, не передавав засіб в оренду, немає проблем з митницею, з іншими платежами.

[/spoiler]

Після постановки на облік транспортного засобу, Ви отримаєте:

  • новий техпаспорт на транспортний засіб,
  • державні номерні (білого кольору).

Великий досвід наших фахівців з переоформлення транспортних засобів дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу в даному питанні.

Ми цінимо Ваш час!

There are no comments yet

  • Hello, guest