skip to Main Content

 Юридична компанія «Право-Сфера» надає комплексні юридичні послуги з оформлення автотранспортного підприємства в Києві і по Київській області.

Отримати код АТПАТП – автотранспортне підприємство — це підприємство, яке займається транспортною логістикою, сервісом і ремонтом транспортних засобів. Виходячи з цього, АТП можуть бути: 1) автотранспортні; 2) авторемонтні; 3) автообслуговуючі. Основна мета будь-якого автотранспортного підприємства — це розумна комбінація всіх джерел, їх вживання для виконання транспортних завдань при логістиці, максимально комфортного забезпечення громадян транзитними перевезеннями.

Оформлення АТП загального користування та відомчі. Їх різниця в наступному:

  • автотранспортні підприємства загального користування займаються транспортуванням вантажу або пасажирів усіх організацій, незалежно від приналежності
  • відомчі автотранспортні підприємства займаються конкретно перевезенням вантажу, тих підприємств або організацій, при яких вони створювалися.
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО ПІДПРИЄМСТВА
ПОслуга ТЕРМІН ВАРТІСТЬ
оформлення договору АТП та коду із автопідприємством 4 дні 3800 грн.
оформлення автогосподарства 10 днів договірна
[spoiler title= “Особливості процесу оформлення автогосподарства” open=”0″ style=”def”]

Згідно законодавства, якщо Ви як юридична особа маєте від 1 до 15 автотранспортних засобів, реєструвати їх можна тільки за наявності документа про місця стоянки і зберігання. А місця підтверджує угода про оренду з АТП. Для цього в органи ДАІ потрібно віднести спеціальний список документів, до якого входять і копії свідоцтва держреєстрації підприємства, довідка з єдиного Держреєстру підприємств, статуту підприємства. Принести Ви також повинні оригінал угоди про оренду. В кінці проходження всіх процедур, Ви отримуєте код АТП.

Якщо у Вас більше ніж 15 автомашин, потрібно оформлення автогосподарства, з окремою територією для їх стоянки, ремонту. Обов’язкова наявність керуючого і штату фахівців.

[/spoiler]

Ми цінуємо Ваш Час!

There are no comments yet

  • Hello, guest